Євген Магда поділився з глядачами каналу Intervizor своїм баченням переваг, які може мати Порошенко , балотуючись на другий строк президентства.

“У Порошенко є перевага, про яку всі забувають: у нього є свій фінансовий ресурс. Йому не треба шукати спонсора, витрачати на це час, а час – це успіх.”

А от адмінресурс, за рахунок якого 8-10 відсотків виборців віддають перевагу представнику влади, зараз не є таким надійним активом, як це було раніше, і додасть максимум 2-3 відсотки. До того ж, як зазначив політолог “адміністративним ресурсом ще треба вміти керувати” і заручитися політичною підтримкою інших представників влади та взяти спільний курс, до чого наші політики досі не готові.

Як голова держави він апріорі має увагу з боку медіа. Йому треба генерувати не інформаційні приводи, а смисли.

Топіки, на які можна говорити, всім відомі: Європейська та євроатлантична інтеграція, Автокефальна церква, війна на Сході.

Є один момент, який буде Порошенко заважати: на відміну від інших кандидатів він повинен звітувати, що він зробив. Всі інші можуть говорити про 500 євро зарплати, високі пенсії тощо. У діючого Президента такого не вийде. Йому самому для себе треба пояснити, чому його рейтинг з 54%зменшився суттєво і показати, що це не відбулось настільки фатально, що не виводить його ні до 2 туру, ні позбавляє  його шансів на президентство.

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.