Євген Магда в інтерв’ю каналу Intervizor поділився із глядачами своїм баченням сьогоденного українського політикуму. У зв’язку із відсутністю нових яскравих політичних фігур, втрати довіри населення старими обличчями, а також повне нерозуміння, яка ж з політичних сил спроможна знову набрати рейтинги  до моменту виборів, він припустив, що шанси на те, щоб увірватися у вищі ешелони влади у нових людей є.

Той, у кого є 35 років, кілька мільйонів доларів,  спроможність швидко розгортати мережу на місцях на рівні областей, районних центрів і є достатня кількість людей, спроможність швидко сформувати свій образ і з ним вийти до людей, знайти унікальну пропозицію, яка буде потрібна для кандидата в Президенти, має шанси.

Брати участь не означає виграти. І все ж навіть подолання 10% бар’єру голосів буде означати багато, особливо для нової фігури – зіграє роль ефект новизни.  Як можна розпорядитися цими результатами, коментує Євген Магда.

Чи зможе хтось побудувати політичну партію знизу? Якщо кандидат зможе, взявши участь у президентських виборах, зберегти електорат до парламентських, може претендувати на створення власної фракції.

Хто саме із активних українських політиків може зробити такий крок, експерту невідомо.   Йому також складно уявити, що це буде людина із бізнесу, яка, прийшовши до ВР, захищатиме  спільні інтереси громадськості, а не власні, тому припускає, що це будуть особистості, яких вже “отруїла українська політика”.

Щодо термінів, політолог не вірить, що будуть дострокові парламентські або президентські вибори, тому з осені на кандидатів чекає щільна боротьба за виборців.  До 24 серпня у них час ще є, а після цієї дати політичний час в Україні піде набагато швидше, ніж він іде зараз.

Експерт припускає, що від партії Самопоміч на вибори піде не Садовий, від якого усі чекають якогось політичного кроку, а Сироїд. Ось на його рейтинг значно вплинула історія зі сміттям, тому він не має шансів стати популярним політиком у західній частині України.

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.