Євген Магда в інтерв’ю каналу Intervizor зазначив, що Порошенко розуміє, він не виграє вибори в один тур, тому усвідомлює майбутню роботу над помилками.

Авжеж у нього, як і будь-якого політика , є слабкі сторони та мінуси, що можуть стати причиною зниження рейтингу. Але чи є вони дійсно загрозами? Історія з відпочинком на Мальдівах була давно, тому її критика з боку пересічних людей вже затихла.  Те, що він заплатив гроші за зустріч із Трампом теж не спрацювало йому в негатив, бо результат зустрічі – Україна отримала “джавеліни”. Негатив тут навіть переріс у можливості.

А ось по відношенню до Росії його позиція є жорсткою: у жодному разі не домовлятися.

Росії вигідніше і дешевше зруйнувати Україну зсередини, тобто зробити ставку на перемогу людини, з якою можливо домовитися. Порошенко, думаю, і надали збереже цю тенденцію, він демонструє, що він не буде домовлятися.  Це його теж політичний капітал і гасло останніх тижнів: “Я не буду домовлятися з Кремлем”.

Порошенко першим намагається сформувати дискурс, напрямок, у якому будуть говорити інші кандидати в президенти.  При цьому очевидно, що українські політики  поки що не можуть об’єднуватися: вони бояться, що хтось, отримає більші повноваженні та буде тиснути на інших. Ніхто з них не хоче втрачати навіть гіпотетичні важелі впливу.

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.