31 жовтня позачергові вибори до Верховної Ради України відбулись на Херсонщині та на Черкащині. Кавун.City не здійснювали власний моніторинг, але за інформацією колег та офіційних представників розповідаємо, що було.

Отже, громадянська мережа ОПОРА повідомляє, що між 16:00 і 20:00 на виборчих дільницях ОВО №184 Херсонської області інтенсивність порушень виборчих процедур була низькою. У цей період не було виявлено спроб незаконного отримання виборчих бюлетенів. Натомість на 1,37% дільниць виборці намагалися демонструвати свої заповнені бюлетені.

Не зафіксовано інцидентів із ознаками незаконного вкидання бюлетенів до скриньки для голосування (пачками).

За даними спостерігачів, на жодній виборчій дільниці ОВО №184 на момент завершення голосування не було черг виборців, які б перебували у приміщенні для голосування.

Максимальна похибка дослідження для виборів народного депутата в ОВО №184 від мережі ОПОРА (Херсонська обл.) становить 3,8%.

Автор: Громадянська мережа ОПОРА

За інформацією від ОВК, явка на проміжних виборах на 20:00 склала 21,39 % в окрузі №184 (Херсонська обл.). Для порівняння: на позачергових виборах народних депутатів 21 липня 2019 року явка виборців в ОВО №184 становила 45,96%.

Нагадуємо, результати голосування мають встановити до 15 листопада 2021 року. Наразі триває підрахунок голосів, ексзит-поулів не проводили.

Євгенія Вірлич. kavun.city

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.