Вищий антикорупційний суд України задовольнив клопотання детектива НАБУ про надання дозволу на здійснення спеціального досудового розслідування щодо народного депутата України III–IX скликань, який підозрюється у державній зраді та незаконному збагаченні, повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

У повідомленні не зазначено прізвище, однак опис інкримінованого вказує, що йдеться про Андрія Деркача, якого в січні 2023 року позбавили громадянства України та депутатського мандата. 

Рішення ВАС дасть можливість завершити досудове розслідування щодо підозрюваного та скерувати справу до ВАКС для розгляду по суті.

У САП зазначають, що в ході досудового розслідування встановлено, «що колишній народний депутат своїми діями дискредитував Україну на міжнародній арені, погіршував дипломатичні відносини зі Сполученими Штатами Америки, ускладнював інтеграцію України до Європейського Союзу та НАТО. За що протягом 2019–2022 років отримав щонайменше 567 тис. дол. США від правоохоронних та розвідувальних органів РФ».

Досудове розслідування триває.

detector.media

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.