Завдяки змінам у законодавстві діяльність політичних партій, які працюють на ворога, можна заборонити максимально швидко. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», представник Президента в Конституційному Суді України Федір Веніславський під час телемарафону єдиних новин.

«Верховна Рада ухвалила зміни до закону про політичні партії, якими передбачила швидку процедуру розгляду в судовому порядку питання про заборону діяльності проросійських політичних партій. Раніше цей процес займав багато місяців, деколи – роки. Зараз з точки зору розгляду таких справ у суді це триватиме півтора-два місяці», – пояснив депутат.

За його словами, це пришвидшить процес очищення українського політикуму від проросійських партій.

«Найближчим часом діяльність проросійських партій буде заборонена. Вони відійдуть у минуле і з точки зору сприйняття суспільства, і з точки зору правового регулювання», – впевнений Веніславський.

Нагадаємо, 14 травня Президент Володимир Зеленський підписав закон про заборону проросійських партій. 16 травня міністр юстиції Денис Малюська анонсував швидкий судовий процес про заборону ОПЗЖ.

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.