УПЦ (МП) маскується під назвою Української Православної Церкви, не будучи українською, а маючи приналежність і зв’язок з Російською Православною Церквою та вводить в оману простих віруючих.

Про це в інтерв’ю Голосу Америки сказав Предстоятель ПЦУ Епіфаній.

“Багато українців до кінця не усвідомлюють, що вони відвідують саме Російську Православну Церкву в Україні”, – зазначив він, пояснивши, що небезпека утому, що РПЦ в Україні вивісила на своїх храмах табличку з написом “Українська Церква”.

“Інколи ворог маскується. І зараз ми бачимо в багатьох різних сферах ворог намагається замаскуватися під українське, а натомість робить свою справу щодо підтримки окупанта. І тому ми повинні врегулювати ці питання”, – заявив першоєрарх.

За його словами, українське суспільство хоче бачити справжню єдину Українську Церкву.

“На жаль, є релігійні організації, які до цього часу зберігають інституційний зв’язок з країною-агресором. Тому в парламенті зараз пройшов у першому читанні законопроект про заборону релігійним організаціям мати зв’язки із країною-агресором.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій нещодавно зустрічались з головою Верховної Ради, і постало питання (ми навіть провели голосування), чи є такі релігійні організації, які проти такого закону. І всі одноголосно підтримали це рішення, що потрібен такий закон, який буде регулювати цю ситуацію, щоб країна-агресор не використовувала релігійні організації у своїх цілях як зброю”, – підкреслив Предстоятель ПЦУ.

Нагадаємо, Митрополит Епіфаній розповів, що Російська Церква — це м’яка сила, яка негативно впливає на Україну.

df.news

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.