Бішер Хасауна заявив, що будь-яка спроба переселення палестинців з Сектора Газа або Західного берега річки Йордан буде розглядатися його країною як оголошення війни.

Прем’єр-міністр Йорданії Бішер Хасауна заявив, що будь-яка спроба переселення палестинців з Сектора Газа або Західного берега річки Йордан буде розглядатися його країною як оголошення війни. Про це повідомило йорданське державне телебачення Al-Mamlaka TV.

Прем’єр-міністр Йорданії під час засідання парламенту, на якому був присутній президент країни, підкреслив, що дії Ізраїлю в Газі є грубим порушенням міжнародного права і що безкарність Ізраїлю у вбивствах палестинських мирних жителів повинна бути припинена. 

За даними підконтрольного ХАМАС палестинського міністерства охорони здоров’я, з початку ізраїльських авіаударів у Газі загинуло вже понад 10 000 людей. Протягом останнього місяця ізраїльські літаки бомбардують Газу у відповідь на напад ХАМАС на Ізраїль 7 жовтня. Також вже більше тижня триває наземна операція ізраїльських військ у Газі.

Нинішня війна є найкривавішим конфліктом між Ізраїлем і ХАМАСом в історії. Палестинці стверджують, що більшість жертв — мирні жителі, а половина загиблих — діти. Лише минулої ночі з 5 на 6 листопада в результаті найсильніших бомбардувань з початку війни загинуло 200 осіб.

polskieradio.pl

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.