Українці показали, як можна дати відсіч одній із найбільших армій світу та стати однією з найкращих армій світу, зазначив глава держави.

Україна відзначає День гідності та свободи у понеділок, 21 листопада. Саме цього дня розпочалися такі історичні події, як Помаранчева революція 2004 року та Революція гідності 2013 року. Президент Володимир Зеленський звернувся до громадян країни.

“Гідність та свобода – ми завжди це цінували і не маємо страху захищати. Ми завжди знали, чого хочемо, а цього року всі дізналися, що ми можемо… Ми довели, що гідність та свобода для нас – свято. Всі побачили, які у нас захисники та захисниці. Як можна дати відсіч одній із найбільших армій світу та стати однією з найкращих армій світу”, – заявив глава держави.

“Ми все подолаємо. Пересилимо. Переживемо. Переможемо! І в День гідності та свободи зберемося на Майдані Незалежності. Там, де завжди захищали гідність та свободу. На граніті, на барикадах під час Помаранчевої революції та Революції Гідності. Там, де ми відзначали 30 -річчя незалежності України. І там, де ми відзначимо День Перемоги. У мирному Києві, у мирній Україні, я скажу про важливе. Про головне. Те, що залишилося незмінним. І залишиться незмінним. Слава Україні!”, – зазначив глава держави.

Нагадаємо, Україну бачать у майбутньому процвітаючою країною ЄС 88% українців. Переважна більшість громадян дивляться у майбутнє країни з оптимізмом, заявили соціологи.

КАТЯ ЮСЬКІВ, ua.korrespondent.net

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.