Окружним виборчим комісіям вдалося добрати 60 тисяч членів дільничних виборчих комісій на виборах 2019.

Про це заявила голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук, передає РБК-Україна.

За її словами, найбільш гострою ця проблема була у понад 40 округах.

“Я думаю, що кожному  відомо, що відсутність подань значної кількості кандидатур до складу ДВК, де є необхідність їх формування за поданням, стала випробуванням для багатьох ОВК. Найбільш гострою ця проблема була у понад 40 округах. Це була інформація із закликом до наших громадян долучитися до цього процесу. Позаду півтори дня дуже напруженої роботи. Як результат, майже всі відповідно ОВК впоралися з цим завданням. Велика подяка членам і головам ОВК за те, що вони організували цей процес”, – повідомила Сліпачук.

Глава ЦВК поінформувала, що станом на 15:00 16 квітня в інформаційній системі “Вибори” наявна інформація щодо призначення на посади членів ДВК 401 тисячі 464 осіб.

“У тому числі, 195026 за поданням кандидата на пост президента Володимира Зеленського; 147020 за поданням кандидата Петра Порошенка; 59 тисяч 210 осіб за поданням голів окружних виборчих комісій… Це оперативна інформація. Вона не відображає остаточно всіх цифр, які ще обробляють”, – додала голова комісії.

Сліпачук наголосила, що вперше за історію українських виборів до ДВК було у короткий строк дібрано майже 60 тисяч осіб, поданих від ОВК.

day.kyiv.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.