Українські хакери з команди “Кібер Спротив” зламали пошту, соцмережі і особистий кабінет на сервісі держпослуг Росії  співробітника ГРУ РФ Сергія Моргачева. Він народився у Києві, однак все життя працює на Москву, зокрема, є куратором найвідомішого російського хакерського угруповання АРТ 28, що у 2016 році зламало сервери Демократичної партії США у розпал виборів.

Моргачова за причетність до низки тяжких кіберзлочинів у різних країнах світу розшукує ФБР США. Тим часом українські хакери виклали його особисті дані у відкритий доступ, повідомляє “InformNapalm”.

“Він народився у Києві, але все життя працює на Москву. Закінчив Академію ФСБ в 1999 та пішов на службу у російську воєнну розвідку. Цього підполковника ГРУ РФ розшукує ФБР США за низку тяжких кіберзлочинів в різних країнах світу. Він є куратором найвідомішого російського хакерського угруповання APT 28 (також відомого в ЗМІ як – Fancy Bear, Pawn Storm), що у 2016 році зламало сервери Демократичної партії США і це було спробою Кремля втрутитись в американські вибори. Дуже крутий та розумний хакер, але… українські хактивісти з команди “Кібер Спротив” його зламали. Та перш ніж він зрозумів це – викачали всі його особисті дані і наостанок замовили йому подарунки на AlịExpress”, – зазначено у повідомленні.

Саме заключний акорд зламу став найбільш принизливим для російського кіберзлочинця. Зламавши його анонімні акаунти у соцмережах, українські хакери опублікували там скан-копії його документів, зокрема, паспорта.

Далі ж, отримавши доступ до акаунту Моргачева на AlịExpress, хакери турботливо замовили для нього декілька десятків одиниць різних товарів, серед них – сувеніри з логотипом ФБР, що його розшукує, а також велику партію іграшок для дорослих. Покупки оплатили з його картки. Одна з посилок, як впевнилися активісти, вже прямує до адресата.

Після ретельного вивчення листування Моргачева та використання отриманої інформації для розвідки активісти виклали у відкритий доступ деталі щодо особистого життя одного з найрозшукуваніших кіберзлочинців світу. 

Нагадаємо, раніше стало відомо, що українські хакери зламали акаунт друга бойовика-пропагандиста РФ Татарського. Той зібрав 25 тисяч доларів на закупівлю дронів для окупантів. Втім, українці внесли корективи у плани посіпаки окупаційної армії і замість дронів купили на всю цю суму секс-іграшок на AliExpress. 

Лілія Рагуцька. war.obozrevatel.com

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.