Україна надасть всю необхідну допомогу, якщо про це офіційно попросить влада Кишинева, у разі загострення конфлікту у невизнаному Придністров’ї

Про це заявив посол України в Кишиневі Марко Шевченко, пише Deschide.

За його словами, ця проблема є важливою для України, оскільки в регіоні знаходяться російські військові та діють спецслужби країни-агресора. Через це Київ тримає частину військ біля кордону з Молдовою.

Тому Україна готова надати необхідну допомогу, якщо Кишинів офіційно про це попросить: “Українські посадовці неодноразово публічно казали, що якщо з боку влади Республіки Молдова буде офіційний запит про підтримку чи допомогу – Україна точно надасть її. У який спосіб і як швидко вона буде надана – це вже буде обговорюватися пізніше і це буде залежати від серйозності ситуації”.

  • 22 лютого стало відомо, що у невизнаному Придністров’ї готуються просити Путіна приєднати регіон до РФ. У Тирасполі на 28 лютого призначено “з’їзд депутатів усіх рівнів”. Так звані придністровські політики не приховують, що на з’їзді йтиметься про Росію.
  • Українська розвідка вважає, що псевдодепутати окупованого Придністров’я не планують звертатись на з’їзді до Путіна щодо прийняття утворення до складу Росії.
Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.