Сколько тратят на оборону члены НАТО

По нормативам НАТО, страны-члены альянса должны тратить на “оборонку” 2% от своего ВВП. Но, несмотря даже не события в Украине, большинство членов альянса держат военные расходы на значительно более низком уровне, ближе к 1.5% (Италия, Германия, Португалия, Чехия) или даже ещё меньше (1.26% в Испании, 1.3% в Турции)

Партизани нагадали Сальдо про неминучу відповідальність

Учасники руху “Жовта Стрічка” вночі поширили вулицями тимчасово окупованого Генічеська Херсонської області листівки з зображенням так званого “губернатора області” Сальдо. Таким чином нагадали, що він буде відповідати за свої злочини.

До руху “Жовта Стрічка” приєднуються патриоти з тимчасово окупованої Луганської області.

Окуповані, але нескорені жителі Луганська продовжують чинити спротив. Вони вкотре дають зрозуміти рашистам, що деокупація невідворотня і їх перебування тут дуже тимчасове.

81% українців вважають, що вибори мають проводитися після війни, – КМІС

За останній час спливало питання обговорення доцільності чи недоцільності проведення зараз, під час війни, національних виборів. За результатами опитування КМІС станом на жовтень 2023 року 81% респондентів вважають, що вибори мають проводитися після війни і зараз вони не на часі. Вважають, що вибори вже мають проводитися попри війну – 16%.