Україна очікує, що на саміті НАТО у Вільнюсі 11-12 липня отримає потужний сигнал стосовно перспектив членства в Північноатлантичному альянсі. Про це заявив у Ризі голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук.

На зустрічі в столиці Латвії очільники парламентів Польщі та країн Балтії підписали декларацію, в якій мовиться про необхідність підтримувати вступ Києва до НАТО.

Звертаючись до підписантів документа, голова Верховної Ради України зазначив, що він хотів би, щоб значення рішення, яке буде ухвалене під час саміту НАТО у Вільнюсі, було таким же сильним, як нинішня декларація, підписана 10 липня в Латвії. Він додав, що тоді це стало б метою, до якої прямує Україна.

Руслан Стефанчук нагадав, що його країна, яку підтримують Польща та країни Балтії, йде крок за кроком, щоб найближчим часом досягти членства в НАТО, але також — у Європейському Союзі.

Польщу на зустрічі в Ризі представляла маршал Сейму Ельжбєта Вітек. Після дводенного візиту до столиці Латвії очільниця нижньої палати парламенту повернеться до Варшави разом із головою Верховної Ради України Русланом Стефанчуком. У вівторок, 11 липня, голови парламентів обох країн вшанують роковини Волинської трагедії.

polskieradio.pl

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.