Олексій Данілов: Її мета – посіяти на Заході зневіру в перемогу України.

Секретар РНБО Олексій Данілов в колонці для «УП» заявив, що Росія розгортає одну з найпотужніших інформаційних кампаній починаючи з лютого 2022 року, спрямованої насамперед на ЄС та США.

За словами Данілова, її мета – посіяти на Заході зневіру в перемогу України.

«В результаті ми маємо, за задумом Кремля, отримати підрив воєнної допомоги, примус України до переговорів з Путіним.  Для цього в усій Європі активізуються російські “консерви” й агенти впливу, чистка яких в ЄС, на жаль, тільки почалась. Залучаються корумповані бізнес-лобі, які зацікавлені у російській сировині та ринках. Через підібраних спікерів і “окучені” західні засоби масової інформації просуваються тези про проблеми в українській армії, про конфлікти у вищому військово-політичному керівництві, про виснаження ресурсів і неможливість подальших наступальних дій», — пише Данілов.

За словами Данілова, росіяни малюють свій варіант виходу, — «переговори» і «заморожування» війни.

Росіяни, як пише Данілов, поширюють дезінформацію про підготовку Україною масштабної провокації, пов’язаної з начебто використанням радіоактивних відходів для виготовлення «брудної бомби».

Данілов додав, що «для того, щоб відволікти увагу західних партнерів, спровокувати панічні настрої в європейських і американських спільнотах, Москва робить спробу роздмухати конфлікт на інших чутливих для Заходу територіях, грає на ядерних фобіях, вдаючись до прямого шантажу».

«Росія проводить свої спеціальні інформаційні операції в режимі нон-стоп, гнучко підлаштовуючись під нові ситуації й обставини, постійно продукуючи масу різнорідного контенту, адаптованого під окремі категорії населення та країн.  Дезінформаційна машина РФ працює без зупинок і вихідних, майстерно маніпулюючи та зомбуючи свідомість: “Постачання західної зброї – це ризик застосування ядерної зброї”; “Українська армія неефективна та має низький моральний дух”; “Ефективність ЗСУ падає, і військові демотивовані”; “Європа не можлива без росії”; “Захід втомився від України”», — пише Данілов.

У березні 2022 року заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила, що Росія зосередилась на двох інформаційних кампаніях проти України. За словами Маляр, це дискредитація України як отримувача зброї, та зрив мобілізації та процесу укладення контрактів на службу.

detector.media

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.