Російські пропагандисти мають потрапляти під санкційні обмеження.

Країни заходу будуть шукати нові важелі санаційного тиску на російську федерацію, що здійснює збройну агресію проти України.

Про це в Харкові, відповідаючи на питання кореспондента “Думки”, сказала Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза-Кронін.

“Постійно мусимо знаходити нові точки тиску на росію. Чи економічні, чи санкційні проти тих, які розповсюджують дезінформацію і брехню. І проти них також треба санкції ставити”, – сказала посол Канади.

Ґаладза-Кронін додала, що посольства пильно стежать за інформацією, яка розповсюджується росіянами під час ток-шок, і повідомляють про це свої уряди.

“Ми пильно стежимо за тими брехнями і дезінформацією, і це одна з наших величезних робіт по цілому світі розказувати людям, як плутить Путін і де істина, де правда”, – підкреслила вона.

У свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Мелінди Сіммонс підтримала тезу, що на сьогодні важелі санаційного тиску на росію ще не вичерпані.

“Ми продовжуємо програми санаційного тиску. Санкції (проти росії – ред.) разом із військовою допомогою, гуманітарною допомогою, економічною допомогою (Україні – ред.). Це ті речі, які ми робимо”, – сказала вона.

Юрій Ларін. dumka.media

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.