«Це був якийсь жах, ми ледве виїхали машиною через Румунію, я дивом поїхала», — пожалілася медійниця. Вона також стверджує, що не вимагає зняття санкцій з Росії і що нібито не займалася пропагандою.

Колишня редакторка російского пропагандистського Первого канала Марина Овсяннікова розповіла виданню «Медуза», що вирушила в Україну з «доброю ідеєю», а згодом «дивом поїхала».

За словами медійниці, вона планувала «допомогти владі, записати інтерв’ю із Зеленським, показати Бучу та Харків». Овсяннікова каже, що вона була в Україні з 27 по 31 травня. Спочатку нібито вирушила до Одеси, «записала інтерв’ю з людьми, все було гаразд». Як висловилася Овсянннікова, «почалося» після приїзду до Києва та анонсу пресконференції.

«Журналісти стали кричати, що я москалька, агент ФСБ, пропагандист, що колишніх пропагандистів не буває, що мене треба заарештувати. Зрештою служба Welt евакуювала [мене] найнеймовірнішими шляхами. Я навіть від страху відмовилася зустрічатися [з радником голови МВС України Антоном Геращенком, який запропонував провести інтерв’ю замість пресконференції], він мене одразу вніс до бази “Миротворець”, і я втекла. Це був якийсь жах, ми ледве виїхали машиною через Румунію, я дивом поїхала», — розповіла медійниця.

При цьому вона зазначила, що «може зрозуміти почуття українців» і погоджується, що на мешканцях Росії лежить колективна відповідальність за вторгнення в Україну.

Також Овсяннікова зробила допис у фейсбуці, в якому заявила, що вона не «хорошая русская», я українка і тому має намір змінити прізвище на Ткачук.

Крім того, медійниця заявила, що не працює на ФСБ РФ, що її відпустили завдяки «Макрону, Зеленському та американським політикам» і що вона не писала пропагандистських текстів на російському телеканалі.

Нагадаємо, 1 червня в Києві в офісі інформагенції «Інтерфакс-Україна» мала відбутися пресконференція «Викриття від Марини Овсяннікової: як працює російська пропаганда». Її скасували за пів години після публікації анонсу 31 травня.

Також Овсяннікова мала завітати на зустріч із студентами Інституту журналістики Київського національного університету імені Шевченка. Втім, відразу отримала відмову від керівництва навчального закладу.

Згодом росіянка опублікувала в соцмережах дописи, ніби відвідала Одесу та Київ

1 червня її внесли до бази «Миротворця».

detector.media

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.