Зараз ворог продовжує свої спроби посіяти паніку, поширюючи фейки про прорив дамби.

Центр протидії дезінформації РНБО повідомив, що ще до ракетних ударів по ДніпроГЕС російські пропагандистські пабліки розпочали поширювати інформацію про те, що нібито українські спецслужби готуються до підриву дамби.

Росіяни намагаються за допомогою пропаганди переконати і українців, і весь світ, що Україна сама збирається підірвати дамбу під час весняної повені, щоб кількість жертв з-поміж цивільного населення була якомога більшою, вважають у ЦПД.

«Зараз ворог продовжує спроби посіяти паніку фейками про прорив дамби. Цей ефект намагаються підсилити публікацією матеріалів щодо підриву дамби ДніпроГЕС червоною армією та армією Третього Рейху під час відступу із Запоріжжя в роки Другої світової, що призвело до дуже великих жертв з-поміж мирного населення», — йдеться у повідомленні Центру.

Експерти ЦПД також зазначили, що наразі загрози прориву дамби ДніпроГЕС немає, і закликали довіряти лише верифікованим джерелам інформації.

Нагадаємо, в ніч з 21 на 22 березня росіяни атакували Дніпровську ГЕС. В «Укргідроенерго» повідомили, що російські окупанти вдарили по гідроспорудах та по дамбі ДніпроГЕС у Запорізькій області.

Марина Баранівська. detector.media

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.