Зазвичай виборчі комісії розміщаються у школах, а директори — шановані люди у своїх громадах.

Про це в ефірі одного з телеканалів заявив депутат Херсонської обласної ради, військовослужбовець ЗСУ Сергій Хлань.

«Саме тому наразі на них і посилюють тиск окупанти — хочуть залучити до організації свого фейкового референдуму. Але отримують відмови і досі ніяк не готові до процесу»,- наголосив Сергій Хлань.

Нагадаємо, що у так званій прес-службі окупаційної військово-громадянської адміністрації регіону наголосили, що жителі звільненої Херсонської області мають повне право висловити свою думку щодо майбутнього регіону.

Також широкому загалу стало відоме ім’я людини, яка зголосилася організувати та провести «референдум» на Херсонщині . Це Інна Поляренко.

В той же час під час засідання Ради Безпеки ООН в. о. Постійного представника ЄС при цій організації Тібольт Камелі заявив, що псевдореферендум із незаконного “приєднання” тимчасово окупованих територій півдня України до Росії не буде визнаний міжнародною спільнотою.

Також ЦВК під час свого засідання прийняла постанову, якою звернула увагу на неприпустимість організації підготовки та проведення псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України.

medianova.com.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.