Колишній радник Офісу президента України Олексій Арестович заявив про намір балотуватися на наступних президентських виборах. Про всяк випадок він уже презентував свою програму щодо політичних, економічних, соціальних, військових й інших реформ.

Новина викликала неабияке обурення в українців: вони пригадали його численні скандальні висловлювання, зокрема під час війни, й божилися, аби більше не бачити цього одіозного діяча в українському політикумі. OBOZ.UA зібрав реакцію й думки громадян (щоб переглянути, доскрольте новину до кінця).

“Так, буду висуватися”, – відповів Арестович на запитання журналістів про намір брати участь у виборах, якщо вони відбудуться. А потім у своєму Telegram-каналі він опублікував передвиборчу програму з 14 пунктів, додавши, що її ще “доопрацюють фахівці”.

“А чому не на війні цей експерт, який збирався закінчити війну швидко?..”, “Цікаво, а чи ще існують довбні такого казково рівня, які голосуватимуть”, “Господи, спаси і вбережи”, “Новий представник 5-ї колони”, “Кара небасна”, “Нічому в нашій країні не здивуюся… Домогосподарки, пенсіонерки і ще багато категорій, які радісно готові його підтримати”, “Оф*генна новина, якраз на Геловін”, – відреагували на його заяву українці.

В мережі вони пригадали, скільки “регалій” приписують Арестовичу в українському медіапросторі та якими він сам характеризував себе.

“Блогер, військовий, актор, розвідник, політичний і військовий оглядач, дипломат, військовий перекладач, колумніст, психолог, теолог, політолог, конфліктолог, ще 150 разів якийсь “-олог”, експерт всіх експертів і радник всіх радників, льотчик, врешті-решт… А тепер ще й кандидат в президенти! Свят-свят-свят! Доктор Пі, Остап Бендер і барон Мюнхгаузен нервово палять в кутку…”, “Санітарів у палату. Льотчико-розвідник-мінер-сапер – унікальна знахідка на передову лінію фронту”, – зазначили користувачі.

Вони присоромили за озвучення таких амбітних намірів Арестовича, який “ставить власні інтереси вище не тільки блага, але й життя інших людей”. Також підкреслили, що ця людина ніколи не була патріотом України й сам він у цьому зізнавався ще до повномасштабного російського вторгнення.

Під час війни він теж відзначився неодноразовими скандальними висловлюваннями щодо українців, і став фігурантом ще більшої кількості таких ситуацій після того, як його звільнили з посади радника ОПУ. З останнього: Арестович обізвав “чмо**иками” і “комсомольцями” студентів Київського національного економічного університету, які відмовилися слухати лекцію цього одіозного спікера.

А днями “слід Арестовича” знайшли в скандальній статті журналу Time про нібито втому світу від двох років повномасштабної війни в Україні, про проблеми корупції й розбіжності політичного й військового командування в плануванні бойових дій.

Автор матеріалу – американський журналіст Саймон Шустер, який народився в Москві (РФ) – посилався на коментарі анонімного джерела з Офісу президента України. Аналізуючи написане, фахівці припустили, що цим анонімом був саме Олексій Арестович, який давно звільнився з ОПУ й нині, за деякими даними, взагалі перебуває за кордоном.

“Цікаво, яка в нього причина відстрочки на мобілізацію”, “Господи, нам ще Аферистовича для повного “щастя” не вистачало”, “Чому ця істота, підполковник сраний, не на війні? Чому не призивають? Там катастрофічно не вистачає офіцерського складу і не тільки”, “На мою думку Арестович загрався та переоцінює себе як особистість! А ще недооцінює українців та їхні вимоги до кандидата Арестовича!”, “А що він може пообіцяти, нічого нового: перемогу за 2-3 тижні”, “Навіть до ЦВК з заявою не допускати!”, “Хай йде за кораблем”, – продовжили обурюватися українці.

Як повідомляв OBOZ.UA, секретар РНБО Олексій Данілов різко розкритикував статтю Time, де журналіст описує становище президента України Володимира Зеленського в украй песимістичному світлі. Він підкреслив, що автор геть не має уявлення про те, що насправді відбувається в українській влада, а сама стаття містить безліч нісенітниць і відвертих проросійських наративів.

Марина Ліснічук. obozrevatel.com

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.