Журнал НВ представляє портрет типового виборця Петра Порошенка – голови держави, який претендує на другий президентський термін.

Загалом НВ склав портрети виборців шести основних кандидатів у президенти. Вибори відбудуться 31 березня 2019 року. 

Зокрема, типовий виборець Порошенка – це жінка у віці від 45 до 59 років, мешканка села, однак вона має повну вищу освіту.

Живе в західній частині України, якщо точніше – у Вінницькій області. Розмовляє вона українською мовою і, швидше за все, є прихожанкою храму ПЦУ.


Фото: Інфографіка НВ

Дані, використані в інфографіці

Демографія: Всеукраїнське опитування Info Sapiens, проведене методом телефонного інтерв’ю із дзвінками на мобільні номери 1-7 лютого на замовлення Greenberg Quinlan Rosner Research. Вибірка становить 1 тис. 759 респондентів, максимальна теоретична похибка – 2,3%.

Підтримка по областях: Всеукраїнське опитування соціологічної групи Рейтинг, Центру Соціальний моніторинг та компанії Info Sapiens, проведене методом особистого інтерв’ю вдома у респондента 19-30 січня. Вибірка становить 10 тис. респондентів, максимальна теоретична похибка – 1%.

Рейтинг кандидатів: Загальнонаціональне дослідження Центру Разумкова, проведене з 7 по 14 лютого 2019 року в усіх регіонах України, окрім Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Читайте повну версію цього матеріалу в свіжому номері журналу НВ – №7 від 28 лютого 2019 року

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.