Політика національної пам’яті покликана втілити одне з ключових завдань сучасної України – трансформацію свідомості суспільства. Вона є важливим інструментом об’єднання народу, в основі чого лежить Національна Ідея. 

П’ятий рік реформ після Революції Гідності, дозволяє оцінити досягнення й проблеми у питаннях громадянської самоідентифікації. Проблеми сьогодення , перш за все, у тому, що влада використовує політику пам’яті як інструмент маніпуляцій з громадською свідомістю та електоральними настроями. 

Національна ідея України полягає не лише в економічному та демократичному розвитку. Україна – найбільша країна Європи, колиска європейської цивілізації та центр перетину торгових шляхів між сходом та заходом. Країна, яка сама постраждала від тоталітарного режиму, та поховала сотні тисяч людей під час голодомору та війн, повинна бути взірцем соціальної справедливості.

Політика пам’яті – важливий інструмент об’єднання народу на шляху до формування Національної Ідеї

Політика національної пам’яті покликана втілити одне з ключових завдань сучасної України – трансформацію свідомості суспільства. Вона є важливим інструментом об’єднання народу, в основі чого лежить Національна Ідея. П’ятий рік реформ після Революції Гідності, дозволяє оцінити досягнення й проблеми у питаннях громадянської самоідентифікації. Проблеми сьогодення , перш за все, у тому, що влада використовує політику пам’яті як інструмент маніпуляцій з громадською свідомістю та електоральними настроями. Національна ідея України полягає не лише в економічному та демократичному розвитку. Україна – найбільша країна Європи, колиска європейської цивілізації та центр перетину торгових шляхів між сходом та заходом. Країна, яка сама постраждала від тоталітарного режиму, та поховала сотні тисяч людей під час голодомору та війн, повинна бути взірцем соціальної справедливості.Слідкуйте за новинами, аналітикою, лекціями на Ютуб каналіyoutube.com/c/SICGROUP

Опубліковано Kateryna Odarchenko Понеділок, 22 квітня 2019 р.
Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.