Внутренний конфликт в росии: кто и что может его спровоцировать

Бывший сотрудник внешней разведки КГБ Александр Зеленько в интервью Юрию Бибику для «Фабрики новостей» рассказал о том, на какой план войны купился Путин. Оказывается, российская армия за 3 дня должна была взять Киев, за 7 дней Варшаву, а на 40-е сутки Берлин. Но благодаря воле и мужеству украинского народа этот план кремлевского диктатора не сработал.…

На чому ґрунтується російська ідентичність: психологічний аспект

Російська імперська ідентичність складається з віри в особливу місію росіян (“таємнича російська душа”) і почуття зверхності до інших народів (“ми захищаємо, асвабаждаєм, годуємо, несемо добро іншим народам”). Але почуття зверхності є різним: від конкуреного стосовно американців до геноцидно-ігноруючого (стосовно малих народів Росії).

Россиян начали информировать о военных преступлениях в Украине

Пропагандист Юрий Дудь спросил беженца из Харькова: а правда ли российские войска обстреливают лишь военные объекты? Ему ответили, что это враньё и привели в пример разрушенную Салтовку.

Разумков раскритиковал медиаинициативы Офиса Президента

Экс-спикер ВР Дмитрий Разумков высказался о карманных телеканалах Офиса президента в эфире ток-шоу “Свобода слова Савика Шустера”.

Эксперты сделали прогноз по введению локдауна в Украине и проанализировали новые рейтинги президента и политпартий

В пресс-конференции приняли участие: – Николай Волгов – политтехнолог; – Алексей Калиниченко – политический эксперт.

Партія ХДС може зникнути з політичної карти України

В агентстві УНІАН, відбулась прес-конференція лідерів Християнсько-демократичного союзу (ХДС), де мова йшла про спроби знищення християнсько-демократичного руху в Україні. У цьому заході взяли участь засновник і почесний голова партії Володимир Стретович, представники Львівської організації партії Зіновій Щупак та Ірина Карпінська, а також гість із Італії, доктор соціальної економіки Папського Григоріанського університету Зіновій Свереда.

У Києві пройшов Кліматичний марш-2021

Учасники зібралися в центрі столиці, щоб висловити позицію щодо забруднення довкілля та викидів парникових газів, які пов’язані зі змінами клімату. Основними вимогами активістів було збільшення фінансування заходів для скорочення викидів парникових газів, зменшення дотацій на вугільну сферу, видатки на підвищення енергоефективності будівель та моніторинг якості повітря.

Николай Волгов: “После переосмысления внешнеполитических векторов мы увидим смещение акцентов на сотрудничество с конкретными государствами, а не дряхлеющими организациями”

Политтехнолог Николай Волгов поделился своим экспертным мнением, может ли Украина полагаться только на себя и почему не стоит полагаться на западных партнеров.