Одіозного екс-мера Слов’янська взяла під крило партія “Опозиційна платформа – За життя”

У Києві 6 червня пройшов з’їзд партії Вадима Рабиновича, Юрія Бойка і Віктора Медведчука “Опозиційна платформа – За життя”, в ході якого був опублікований список кандидатів, з якими ця структура піде на дострокові парламентські вибори.

У список під № 74 включена екс-мер Слов’янська Неля Штепа.

Нагадаємо, Штепу затримали в липні 2014 року. 8 жовтня 2014 роки їй оголошена остаточна підозра в скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, які призвели до загибелі людей) і ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи організації) Кримінального кодексу України.

Екс-керівниця Слов’янська звинувачується в закликах до зміни кордонів України, сприяння проведенню псевдореферендума про відділення Донецької області від України, створення умов для діяльності терористичних груп і організацій.

Максимальна санкція зазначених статей — довічне ув’язнення.

Розгляд справи постійно переносять через різних причин.

Раніше повідомлялося, що у мережі Інтернет з’явився знятий невідомими авторами документальний фільм під назвою “Поза законом”, що пропонує глядачеві поглянути на екс-мера Слов’янська не як на підозрювану в скоєнні тяжкого злочину, а як на жертву обставин.

rubryka.com

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.