“Україні в протистоянні з Росією необхідно діяти гібридними методами і системніше протидіяти російській пропаганді на непідконтрольній Україні території” – переконаний політолог Petro Okhotin.

Для рубрики “Експертний вердикт”, політолог прокоментував актуальні тематики політичного порядку денного України.

Зокрема у фокусі експертного вердикту Охотіна потрапили питання:

  • Заява спецпредставника США по Донбасу К. Волкера про продовження спеціального статусу Донбасу. Які в цьому ризик? Які є альтернативи?
  • Оцінка державної політики по реінтеграції Криму та Донбасу, Що не так робить влада, ЗМІ, суспільство?
  • Яке майбутнє українських реформ? Децентралізації, інших?
  • Хто більше і менш готовий до президентської гонки?
  • Як виборцю зрозуміти чи достойні кандидати на пост глави держави?

Хочете дізнатись відповіді на ці питання? Вмикайте та аналізуйте разом з провідними експертами чим живе країна і що це для неї означає!

Експертний вердикт політолога Петра Охотіна стратегії України з повернення Донбасу

"Україні в протистоянні з Росією необхідно діяти гібридними методами і системніше протидіяти російській пропаганді на непідконтрольній Україні території" – переконаний політолог Petro Okhotin.Для рубрики "Експертний вердикт", політолог прокоментував актуальні тематики політичного порядку денного України.Зокрема у фокусі експертного вердикту П.Охотіна потрапили питання:-заява спецпредставника США по Донбасу К. Волкера про продовження спеціального статусу Донбасу. Які в цьому ризик? Які є альтернативи?Оцінка державної політики по реінтеграції Криму та Донбасу, Що не так робить влада, ЗМІ, суспільство? Яке майбутнє українських реформ? Децентралізації, інших?Хто більше і менш готовий до президентської гонки?Як виборцю зрозуміти чи достойні кандидати на пост глави держави?Хочете дізнатись відповіді на ці питання? Вмикайте та аналізуйте разом з провідними експертами чим живе країна і що це для неї означає!.

Опубліковано Слово Громади Четвер, 26 липня 2018 р.

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *