Віктор Чумак висловився в ексклюзивному інтерв’ю каналу “ІнтерВізор” щодо можливості внесення змін до основного закону України

Я є прихильником ідеї конституанта, коли про конституцію говорять  спеціально  обрані професійні люди. Політики не пишуть самі для себе конституцію – це повинні робити представники різних верств населення, щоб цей документ враховував інтересі всіх, був принесений до політиків зі словами: оце ви повинні використовувати. а не міняти її під себе кожного разу. А конституанти повинні збиратися не частіше, ніж раз на 10 років. І взагалі, не чіпайте конституцію, у всьому світі нею займається спеціальний орган.

Політологи також не виключають можливості, що поточної владою буде оголошений референдум, щоб остаточно заплутати політичні процеси. Передумови для цього вже є, тому що П.Порошенко вже давно планує проведення всеукраїнського референдуму, на якому буде визначено, чи підтримує український народ вступ в НАТО і в Євросоюз. Однак Віктор Чумак вважає цю ідею абсурдною, оскільки для цього референдум не потрібен, тому що соцопитування показують підтримку громадянами цієї ідеї.

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *