Віктор Чумак у своєму ексклюзивному коментарі каналу “ІнтерВізор” допускає, що парламентські вибори у 2019 році  проходитимуть вже за новим законом.

Новий закон про вибори – це завдання номер один для майбутнього Президента України, прізвище якого – не Порошенко.  Із мого досвіду, парламент дуже швидко переформатовується  з новим президентом. Тим паче, пропорційну систему підтримують всі, навіть близько 50 осіб із числа мажоритарщиків.

Однак перешкодою може стати те, що ідея пропорційних виборів оскаржується, бо люди побачили відсутність ідеологічних партій.

Де взяти ідеологічні партії, коли в світі вже немає ідеології? Хіба у нас є країни чисто ліберальні, соціалістичні?. Можу сказати, що головна ідея будь-якої країни – належне врядування і управління усіма державними та соціальними процесами та врахування інтересів усіх груп населення. В бідній країні впроваджувати чистий лібералізм означає знищити її. Бідна країна потребує соціального захисту певних верств населення.  Потрібний оптимальний  мікст

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.