Святий монастир Есфігмен на горі Афон і його настоятель архімандрит Варфоломій опинилися під прицілом російського МЗС. Зокрема, МЗС Росії виступило із заявою щодо «неточних повідомлень про російську тематику в грецьких ЗМІ».

Про це повідомляє orthodoxtimes.com

Серед іншого, у повідомленні російського МЗС йдеться про заяви настоятеля монастиря Есфігмен архімандрита Варфоломія про присутність і дії російських націоналістів в захопленому центральному корпусі монастиря з прапорами Російської імперії.

Як зазначає Варфоломій у своїй заяві, «настоятель афонського монастиря є особисто мішенню Міністерства закордонних справ великої держави з усіма наслідками, що звідси випливають. Що робить Міністерство закордонних справ Греції, щоб захистити афонян і кордони гори Афон від іноземного втручання та загроз?».

Нагадаємо, що настоятель монастиря Есфігмен і в попередніх заявах бив на сполох щодо проникнення росіян на гору Афон, яке, за його заявою, протягом останніх 20 років систематично використовувалося для зміцнення російського націоналізму.

Він попередив, що «якщо грецька держава не зможе захистити гору Афон, як це передбачено конституцією Греції, безперечно, що «Росія запропонує» «захистити» її.

df.news

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.