Предметом дискусії під час заходу стало дослідження Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) в Україні «Законодавство ЄС про вибори і зобов’язання України».

У дослідженні:

зібрано та детально описано різні елементи нормативно-правової бази Європейського Союзу у сфері виборів та політичних партій, щоб поінформувати представників української влади про умови членства в ЄС у цих галузях;

впроваджено аналіз досвіду країн-членів ЄС по різним напрямкам відповідної тематики.

Дане дослідження має на меті сприяння Україні провести процес гармонізації виборчого законодавства із законодавством ЄС, як в контексті виборів до Європейського Парламенту, так і порядку проведення місцевих виборів у державах-членах ЄС.

Захід надав можливість законодавцям, представникам громадянського суспільства та експертам обмінятися думками щодо можливих напрямків модифікації українського законодавства про вибори та про політичні партії в Україні, які необхідно буде імплементувати при набутті Україною членства в Європейському Союзі.

Участь у круглому столі взяли народні депутати України, представники Центральної виборчої комісії, Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України, вітчизняних і міжнародних організацій та інституцій, науковці, експерти.

Круглий стіл відбувся за сприяння та підтримки IFES Ukraine.

Відеозапис заходу можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=-hiL3a1rg5U

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.