Ранок учорашнього дня – це незримий розпечений прямий міст зв’язку «Харків – Ізраїль». Понад півтора року з Хайфи, Ашкелону та інших ізраїльських міст та селищ до нас у «особисті» мчали питання «Як ви?» – від харків’ян, які там живуть. Тепер це трагічне питання, переповнене болем та співпереживанням, мчить у зворотному напрямку. Так – це шок! Тому що катастрофа безпеки з вини Росії в Європі та безкарність за терор розповзаються світом. Хто наступний?

Надія Харкова на «Залізний купол»

Основний шок: ми всі у Харкові сподівалися на протиракетний захист на кшталт «Залізний купол». Про це говорили і глава нашої держави, і мер Харкова, за їхніми словами, навіть зверталися до уряду Ізраїлю з проханням щодо постачання такого захисту для Харкова. Експерти «Громади» неодноразово наголошували на тому, що така система в принципі дуже надійна, але навіть вона – лише на 90%, особливо, якщо ракет дуже багато в одному пуску.

Довідка «Громади»

Залізний купол” – тактична система ПРО, призначена для захисту від некерованих тактичних ракет з дальністю польоту від 4 до 70 кілометрів. Розроблена ізраїльською компанією Rafael. Кожна батарея може захищати територію площею 150 кв. км.

За різними даними, з території сектору Газа вранці 7 жовтня було випущено одночасно понад 2000 ракет. І «Залізний купол» не впорався…

За даними Ізраїлю, ХАМАС зібрав (мабуть, з іранських комплектуючих) і накопичив щонайменше 5000 ракет! Йдеться про те, що у секторі Гази терористи викопали цілі підземні заводи-міста зі створення смертоносного потенціалу.

Таким чином, загалом світове Зло має потужний інструмент вбивства людей – масовість смертоносних атак.

Протидії такої ж ефективної за всієї геніальності ізраїльських інженерів поки немає.

Огидно, що подібні приклади надихають не лише ХАМАС, а й інші терористичні організації-держави: РФ, Іран, Північну Корею.

Невипадково російська z-пропаганда вже добу перебуває в ейфорії. Спочатку виявили солідарність з палестинцями та звинуватили Ізраїль у бажанні напасти (знайомо, чи не так?), а потім – почали міркувати про «наш Єрусалим» і як вони в Єрусалимі всім керуватимуть.

Українські військові оглядачі та офіційні речники ГУР України не виключають, що РФ за літо накопичувала ракети, щоб узимку продовжити спроби руйнування нашої енергетики.

Копіювали своїх російських друзів

«Громада» не може не провести аналогії з вторгненням РФ 24.02.2022 в Україну за чотирма напрямками. Терористи ХАМАС вторгалися сушею, морем, з повітря, наче копіювали своїх російських друзів.

Одночасно відбувалося цілеспрямоване захоплення полонених та заручників, демонстративні розстріли цивільних машин з пасажирами та мешканців прикордонних кібуців (пам’ятаємо Бучу, Ірпінь, Ізюм!) та шокуюча інформаційна атака з інформаційними вкиданнями, одне страшніше за інше. Росіяни підливали олії у це інформаційне полум’я, природно звинувачуючи Україну в нібито контрабанді західної зброї до Палестини.

Здавалося б, ми вже чули чимало брехні, але з Пекла знову вилізли чорти!

Крім того, у Туреччині, як і в низці арабських країн, усю ніч весело святкували початок «СВО» ХАМАС в Ізраїлі.

Багатотисячні ходи розгорнулися на вулицях Стамбула, Адани та Трабзона. Турки спалюють ізраїльські прапори та вимагають уряд підтримати ХАМАС.

При цьому: Ізраїль буде винен у «повномасштабній війні на Близькому Сході», бо коли на нього напали, навіщось став чинити опір. О, ми вже чули таке! Прямо слово – у слово…

Концепція тероризму – суїцидальний терор

Український аналітик Юрій Христензен цитує генерала румунської Секуритаті Іона Пачепу (мовою оригіналу):

«В Шестидневной войне 1967 года Израиль унизил клиентов Советского Союза – Египет и Сирию. Через пару месяцев глава советской внешней разведки генерал Сахаровский приземлился в Бухаресте. По его словам, Кремль поручил КГБ «восстановить престиж наших арабских друзей», помогая им организовывать террористические операции, которые унизят Израиль.

Основным активом КГБ был Ясир Арафат, соучредитель палестинской военной группировки «Фатх». Сахаровский обратился к румынской разведке с просьбой тайно доставить Арафата и его бойцов в Советский Союз для обучения. Также я нес ответственность за передачу Арафату около 200 тыс. долларов отмытых наличных каждый месяц в течение 1970-х.

«Я изобрел угоны пассажирских самолетов», – похвастался Арафат, когда я встретился с ним в штаб-квартире ООП (Организация освобождения Палестины, – прим. «Громади») в Бейруте. Вообще-то сомнительная честь изобретения угонов самолетов принадлежала КГБ. Истинная инновация Арафата – это суицидальный террор, концепция терроризма, которая достигла своей кульминации 11 сентября 2001 года».

«Я получил личное дело Арафата, составленное в КГБ. Он обучался на спецкурсах КГБ в Балашихе (Курси удосконалення офіцерського складу – КУОС, прим. «Громади» ), а в середине 1960-х КГБ решило подготовить его к посту будущего лидера ООП».

«Арафату была создана новая биография. Далее КГБ снабдил Арафата идеологией. Поскольку возвышенный идеализм не имел популярности среди арабского мира, КГБ представил Арафата как ярого антисиониста».

“Арафату это так понравилось, что позднее он заявлял, что это он изобрел боевой призыв к «сражению с сионизмом”.

«В марте 1978 года я тайно привозил Арафата в Бухарест для получения инструктажа, как ему следует вести себя в Вашингтоне, – згадує далі генерал румунської Секуритаті Іон Пачепа. – «Вам просто следует делать вид, что вы порываете с терроризмом и что Вы признаете государство Израиль, повторять это снова, и снова, и снова», – бесконечно вдалбливал ему Чаушеску.

Чаушеску испытывал прилив энтузиазма при мысли, что они с Арафатом сумеют сорвать Нобелевскую премию мира, если станут притворно размахивать оливковой ветвью. Чаушеску так и не был удостоен, но Арафат в 1994 году свою премию получил – и все потому, что продолжал играть ту роль, которую мы ему назначили».

«После смерти Арафата на передний план выдвинулся старый воин холодной войны Махмуд Аббас. В сентябре 2011 года под восторженные аплодисменты Генеральной Ассамблеи он передал в ООН «свой» запрос на признание Палестинского государства. Мало кто знает, что Московский институт востоковедения, где политически формировался Аббас, тайно подчинялся КГБ.

Мало кто также знает, что руководителем диссертации Аббаса был офицер КГБ Евгений Примаков. Тема диссертации, имевшей гриф «Для служебного пользования», была сформулирована следующим образом: «Связи между сионизмом и нацизмом. 1933-1945». Среди источников – монография академика Примакова «Анатомия ближневосточного конфликта».

– Поки західні лідери та президент України висловлюють підтримку Ізраїлю після нападу ХАМАС, сам ХАМАС мобілізує своїх партнерів, – коментує політичний оглядач, харківський історик Андрій Попов. – І серед них не лише Іран (спонсор ХАМАС), а й РФ. Палестинський посол прямо заявив, що координує свої дії з Москвою у великому “програмному” інтерв’ю російському ТАРС, яке “збіглося” з нападом на Ізраїль.

Третя світова терористична

Наш військовий експерт Федір Дорошенко підкреслив, що війна в Ізраїлі є унікальною терористичною операцією в історії людства: за рівнем організації, за масштабом задуму, виконання та за своїми руйнівними наслідками.

Очевидно: агресія ретельно готувалася заздалегідь, а такі політичні наслідки прораховувалися за допомогою системного математичного аналізу та штучного інтелекту.

– Це говорить про те, що ХАМАС самостійно не міг би організувати операцію такого масштабу, – переконаний експерт. І припустив, що швидше за все тут не обійшлося без штабів КВІР.

Довідка «Громади»

Корпус вартових Ісламської революції (скорочено — КВІР) — військова гілка виконавчої влади Ісламської республіки Іран. Згідно зі статтею 150 конституції країни існує паралельно зі збройними силами Ірану та відповідає за захист Ісламської революції та її звершень. Вартові брали участь в ірано-іракській війні.

– Противники Ізраїлю та Заходу в цілому неодмінно сприймуть це як вияв слабкості. Незважаючи на неприховано проросійську політику Нетаньяху, Україна, Ізраїль та Захід зараз з одного боку барикад, – констатує Андрій Попов. – Тому ослаблення Ізраїлю та посилення Ірану із сателітами нам вкрай не вигідне. Адже вимагатиме від тих самих США витрати ресурсів, які могли б бути спрямовані Україні.

Власне, в цьому і полягає головний інтерес Кремля (ослаблення Заходу), чия пропаганда відстежує та коментує події в Ізраїлі практично в режимі нон-стоп і, звісно, здебільшого з позицій палестинців та іранців.

Американський оглядач, колишній радянський розвідник Юрій Швець, висловив цікаву думку, що сьогодні основний бенефіціар поглиблення хаосу по всьому світу – це Китай.

– Раша виявилася надто дрібною у зв’язку з тими стратегічними можливостями, які відкриває агресія ХАМАС проти Ізраїлю, – зазначив Юрій Швець. – Але Росія стає виконавцем китайських планів.

Під крилом Китаю, як вважають деякі американські аналітики, Росія об’єднує сили проти США у всьому світі (Північна Корея, Іран, Венесуела).

«Громада» нагадала б у цьому зв’язку і про дії Китаю та Росії на африканському континенті.

Минула доба дозволяє коротко підбити підсумок аналітичним оцінкам.

Відволікається увага світової громадськості від агресії РФ проти України. А РФ відразу закликає «обидві сторони на Близькому Сході» до припинення вогню. Мовляв, вмийтеся кров’ю і сядьте за стіл переговорів… Подібне після повномасштабного вторгнення РФ в Україну ми теж чули і не раз. А це означає, що у тому, що відбувається, і в Україні, і на Близькому Сході є системний та організований елемент.

Цілеспрямовано підпалюється Європа (Україна), Близький Схід (Ізраїль), Південна Америка (Венесуела), Африка. Тут наростає і наростатиме напруга з розвитком президентської передвиборчої кампанії в США.

В результаті агресії ХАМАС досягнуто стратегічних результатів: завдано удару по наміру США помирити Ізраїль із Саудівською Аравією, а, отже, і перспективам миру на Близькому Сході.

Олена Зеленіна. gromada.group

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.