“Перша особа і депутати Верховної Ради від партії “Слуга народу” намагаються якщо і не підвищити свій рейтинг, то хоча б утримати його від падіння”, – зазначив експерт Українського інституту політики аналітик Данило Богатирьов.

“У різних регіонах ситуація дуже відрізняється. Але мені відомо, що на заході України, зокрема у Львівській області, “слуги народу” вже далеко не лідирують. Там свій лідер – “Європейська солідарність”. На сході є свій лідер – це ОПЗЖ. У центрі у “слуг” позиція ще більш-менш, але в Києві це “Удар” Віталія Кличка”.

“Швидше за все Кличко залишиться і з ним вийде до другого туру навіть не Ірина Верещук”.

Виконавчий директор АП POLITCONSULTANTorg Микола Волгов вважає, що в гонці мерів вже не буде “чортиків з табакерки” і всі кандидати розкрилися – на перемогу претендують чинні мери.

“Серединний виборець буде голосувати за відремонтовану дорогу, облаштований парк, за хорошого депутата, який прийде до них на зустріч”.

“60% виборців хочуть проголосувати за людину. Вони готові поступитися навіть партійними симпатіями. Хто дійде до людей, той і отримає свою галочку в бюлетені”.

“Потрібно працювати по-іншому, а тільки 60 днів залишилося до виборів”.

Політичний оглядач Руслан Бізяєв вважає, що поточні рейтинги ні про що не говорять – це тільки позиція на старті.

“Взагалі не враховується фактор, що зараз як гриби після дощу з’являються регіональні проекти. А основний виборець на цих виборах це вік 45+, для якого вони близькі і зрозумілі”.

“Тільки поки Філатов це на 100% переможець. Керівництво партії робить президенту “теплу ванну”. Буде з’їзд із Зеленським на даху ТРЦ – картинка прекрасна. А ситуація на місцях ахова”.

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.