Мільярдер Ілон Маск припустив, що всім користувачам соцмережі X (Twitter) доведеться платити за доступ до платформи. Про це він сказав у розмові з прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху. Бізнесмен вважає, що платний доступ – єдиний спосіб протистояти ботам, пише BBC.

Ключові факти

  • «Ми переходимо до невеликої щомісячної оплати за користування платформою, – сказав голова Tesla і SpaceX.
  • За словами Маска, компанія зараз шукає дешевші варіанти для користувачів. «Насправді ми збираємося придумати нижчий рівень ціноутворення […] Це довша дискусія, але, на мій погляд, це насправді єдиний захист від величезних армій ботів», – додав мільярдер.
  • Наразі незрозуміло, чи це був лише неочікуваний коментар, чи сигнал про більш тверді плани, про які ще не було оголошено. В компанії ще не коментували заяву Маска.
  • Мільярдер також розкрив деякі нові показники X, заявивши, що тепер платформа має 550 млн «щомісячних користувачів», які генерують від 100 до 200 млн постів на день, пише NBC News.
  • Маск не розкрив, скільки щомісячних користувачів компанії є справжніми, а скільки з них – боти. У травні 2022 року, ще до покупки Маском, Twitter повідомив, що його «середнє монетизоване щоденне активне використання» становить у середньому 229 млн осіб.

Контекст

На початку листопада минулого року Twitter запустив функцію платної підписки, що дозволяє користувачам отримати галочку за $7,99. 

Соцмережа перезапустила підписку Blue 12 січня. Відтоді користувачі Twitter Blue бачать вдвічі менше реклами, мають пріоритет у реплаях, згадках та пошуку, а також можуть публікувати довгі відео й аудіо. 

Для того, аби боротися з ботами та фейковими особистостями, компанія додала вимогу перевірки користувача за номером телефону.

Twitter Blue у березні став доступний у всьому світі. Підписка коштує $7 на місяць при оформленні на рік, $8 – при щомісячній оплаті та $11 – при оформленні через магазини додатків App Store та Google Play, де стягують комісію до 30%.

У квітні Маск заявив, що користувачі Twitter зможуть пропонувати своїм передплатникам підписку на контент, зокрема на довгі тексти та багатогодинні відео. Щодо синіх галочок, які дозволяють писати довгі твіти та монетизувати контент, їхня безкоштовна версія почала зникати 20 квітня.

Юрій Тарасовський. forbes.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.