За словами росіянки, вона летить до Москви, щоб побачитися з дітьми та судитися з колишнім чоловіком.

Російська журналістка Марина Овсяннікова, колишня редакторка пропагандистського «Первого канала» повідомила в інстаграмі, що «вимушено» летить до Росії: «На жаль, це мій єдиний шанс побачити своїх дітей та вплинути на їхнє майбутнє».

За її словами, 5 липня вона судитиметься з колишнім чоловіком, який вимагає, щоб їхні діти (11 та 17 років) жили з ним у Москві.

«Коли я прилечу до Москви, я не буду боятися ховатися і мовчати. Можливо, мене заарештують просто в аеропорту. Висунуть звинувачення за новою “статтею про фейки” за мій протест у прямому ефірі “Первого канала” або за мої антивоєнні репортажі та дописи в соцмережах. Але щоб не сталося, я не відмовлюся від жодного свого слова. Жодна сила не змусить мене піти на компроміс із власною совістю», – заявила колишня працівниця пропагандистського каналу.

Раніше Овсяннікова оголосила про завершення роботи в німецькому виданні Die Welt. Там вона була авторкою колонок про Росію та війну в Україні, а також у ролі кореспондентки побувала в Молдові та Україні. Після поїздки в Україну російська журналістка розповіла, що «дивом виїхала», а її «евакуацією» займалась редакція Die Welt.

На початку березня 2022-го Овсяннікова під час нібито прямого ефіру програми «Время» зайшла у студію з плакатом «Ні війні». Відео фрагменту трансляції було опубліковано на YouTube. Пізніше росіянка звільнилась з пропагандистського каналу і працевлаштувалась до німецького видання Die Welt. 

Українські активісти протестували під будівлею Die Welt з вимогою звільнити російську пропагандистку, однак у виданні відмовились це зробити.

detector.media

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.