Адміністрація президента РФ Володимира Путіна підготувала кілька нових “методичок” для російських пропагандистів, у яких пояснюється, як розповідати про ситуацію в Херсоні, щоб підготувати “громадську думку” в Росії до того, що окупанти можуть залишити місто.

Про таку підготовку повідомляє російське видання “Медуза” з посиланням на джерела, близькі до Кремля.

В одній з “методичок” зазначено, що херсонський напрямок “найскладніший для російської армії на поточному етапі спецоперації”. Таку ситуацію пропагандисти мають пояснювати тим, що Україні нібито “життєво необхідно продемонструвати боєздатність” своїх військ, щоби просити нову допомогу Заходу. Тоді як російські окупанти нібито прагнуть зберегти життя мирних жителів та особового складу.

Як ще одна причина для можливого відступу з Херсона в методичці вказано, що Україна та країни НАТО “кинули всі сили” саме на цей напрямок фронту — і це загрожує “величезним кровопролиттям”.

Крім того, пропагандисти мають наголошувати, що ведення міських боїв у Херсоні “недоцільне”, тому що “вони завжди найважчі та руйнівні”, а ЗСУ нібито “можуть просто зрівняти Херсон із землею”.

За словами співрозмовників видання, остаточне рішення про відступ із Херсона має ухвалити особисто Путін за участю людей зі свого “ближнього кола”.

Водночас, за інформацією джерел, у Кремлі нібито все ще розраховують, що взимку 2023 року російська армія зможе провести новий масштабний наступ в Україні.

medianova.com.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.