Катерина Одарченко в ефірі каналу  Intervizor висловилася щодо принципів формування політичних еліт:  які вони є зараз та хто може ступити в їх ряди.

Не секрет: для того, щоб брати участь у передвиборчій кампанії, потрібні немалі гроші. За її словами, є дуже багато людей з цікавими проектами, але у них немає інстинкту “здобувача”, тому вони не мають коштів на їх реалізацію.

Якщо вони не можуть знайти навіть по Україні мільйон доларів на виборчу кампанію, вони не можуть навіть зовнішню рекламу придбати, а без не, на жаль, рівня впізнаваності немає, як і магічного  big data.

Про сучасні технології передвиборчих кампаній багато написано матеріалів, у тому числі і про використання великих даних, але  в Україні немає дешевого способу стати відомим та популярним серед виборців.

Еліти, що сформувалися у період 90х років: між Луі Вітоном сьогодні та розвитком держави завтра вони оберуть перше, вони є гедоністами за своєю натурою, як каже експерт, додаючи, що це справедливо не тільки про Україну, а і про Росію,  Молдову, Білорусь . Щоб була гідна сучасна альтернатива, її треба сформувати з людей іншого світогляду.

“Я дуже сподіваюсь, що люди в регіонах, що мають кошти, все ж таки почнуть активно брати участь в політичних процесах, в існуючих партіях або в нових”, – сподівається Катерина.

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *