Катерина Одарченко розповіла глядачам каналу Intervizor про своє ставлення до технології підкупу виборців

Проекти прямого підкупу – це не вигідно, дуже дорого і зазвичай корупційно. Ця система всередині партійної структури формує неправильні стереотипи у виборців і неправильну матрицю у людини, яка приходить до влади.

Вона переконана, що людина з глибокими ціннісними орієнтирами не буде звертатися до політконсультанта за консультацією, як підкупити виборців.

Є певна різниця між діями бізнесмена, який декілька років залучає інвестиції, наприклад, у депресивний регіон, розвиваючи місцеву громаду, і людиною, що роздає виборцям  гроші та контролює їх прихід до виборчої дільниці.

Катерина Одарченко спростувала популярну думку про те, що без підкупу неможливо виграти вибори заможній людині та бізнесмену.

Є фахівці, які досягають певних результатів підкупом, є, але їх небагато.   Багато хто береться будувати так звану мережу, не вміє це робити , и має місце свавільна крадіжка грошей, за яку можна понести і фізичну відповідальність, бо частину ринку політикуму в тому числі підтримують кримінальні групи. Ми  є диким ринком комунікації, про що треба відверто говорити.

Вона також додала, що в системі справедливого менеджменту без мотивування виборців  працювати навіть легше: лідер може “заразити” народ своєю ідеєю або ініціативою, і вони підуть за ним.

Коли люди бачать, що ти говориш одне, а потім роздаєш по 500 гривень, ви одразу 30-40% електорату втрачаєте.

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.