У Харкові відбулася дискусія щодо впливу адміністративно-територіального устрою на адміністрування виборів.

У Харкові під час виїзного засідання комітету Верховної Ради України обговорили проблемні питання та способи проведення перших післявоєнних виборів.

Як передає кореспондент “Думки”, про це сьогодні, 13 квітня, в Харкові під час виїзного засідання комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування сказала голова комітету, керівниця політичної партії “Слуга народу” Олена Шуляк.

Вона запевнила, що розмова про способи проведення виборів після війни не означає, що вже зараз відповідальні політичні сили готуються до виборів.

“Також будемо говорити про перші післявоєнні вибори. Я хотіла зазначити, що зараз жодна притомна політична сила до виборів не готується, тому що всі сили, всі зусилля зосереджені виключно на перемозі. Але нам як представникам законодавчого органу потрібно проводити різноманітні обговорення, тому що сьогодні ми маємо велику низку проблем, які пов’язані з реєстром виборців, із нашими громадянами, яких, за останніми даними ООН, більше 8,2 млн знаходяться за територією України, це і наша зруйнована інфраструктура, де безпосередньо працювали виборчі дільниці. Тому зараз обговорюємо, ділимося думками, шукаємо потрібні рішення, щоб після нашої перемоги проводити чесні і прозорі, демократичні перші післявоєнні вибори”, – сказала Шуляк.

Як повідомляла “Думка”, 10 квітня 2023 року Центральна виборча комісія ухвалила рішення призначити новою керівницею Харківської обласної територіальної виборчої комісії представницю партії “Слуга народу”, колишню помічницю нардепа Дмитра Люботи Анастасію Лучин.

Юрій Ларін. dumka.media

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.