У Чугуєві Харківської області переселенка з Луганщини вилаялася на Україну.

Жінка, яка переселилася з Луганщини й тимчасово мешкає в Чугуєві Харківської області, хоче “замутити” з путіним і ненавидить Україну.

Як передає “Думка”, про це вчора, 4 січня написала низка харківських і чугуївських телеграм-каналів.

“Біженка з Луганська, яка мешкає зараз у Чугуєві, продає інтим фото, відео через стрім у Тік Ток за 300 грн. І в ефірі вона заявила, що ненавидить Україну, за росію. Любить путіна і готова з ним “замутити””, – пише “Чугуївська правда”.

До повідомлення прикріплене відео жінки, яка, граючи в карти з подругами, говорить про те, що підтримує росію та ненавидить Україну.

“Мені путін подобається, я би з ним замутила, – говорить жінка під сміх подруг. – Сиджу така в Україні, типу, крута така, але я за росію, росія класна, а Україна – х@@ня”.

Уже вночі з’явилися кілька відео із вибаченнями цієї дівчини. “Прошу вибачення у ЗСУ. Слава Україні! Вибачте будь ласка, хлопці, я за Україну, я не за путіна”, – говорить вона.

Жінка заявила, що висловилася проти України “щоб зробити хайп” і “збільшити кількість підписників на сторінці у подруги”.

Мешканці Чугуєва підтвердили кореспонденту “Думки”, що ця жінка дійсно є переселенкою із Луганської області й тимчасово проживає із подругами в Чугуєві на мікрорайоні Дружба.

Юрій Ларін. dumka.media

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.