Харківські депутати сьогодні, 21 листопада, розглянуть звернення громадських організацій про позбавлення Ігоря Райніна та Володимира Святаша стипендій.

У Харкові можуть позбавити звання “Почесний громадянин Харківської області” колишнього голову ОДА Ігоря Райніна та депутата облради Володимира Святаша.

Про це кореспондентові “Думки” повідомило поінформоване джерело у Харківській обласній раді.

За словами співрозмовника агентства, сьогодні, 21 листопада, у Харкові відбудеться засідання Експертної ради з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння звання “Почесний громадянин Харківської області”. Очолюватиме засідання голова Експертної ради Володимир Бабаєв. Відповідний лист минулого тижня був розісланий від Бабаєва.

Під час сьогоднішнього засідання члени ради розглянуть звернення громадських організацій щодо зупинення виплат стипендій Почесним громадянам Харківської області, колишньому голові Харківської ОДА, депутату облради Ігорю Райніну та депутату Харківської облради Володимиру Святашу.

Джерело зауважило, що в разі рішення припинити виплату стипендій Райніну та Святяшу наступним кроком буде голосування на сесії Харківської облради про позбавлення цих депутатів звання “Почесний громадянин Харківської області”.

Нагадаємо, що за президентства Петра Порошенка Ігор Райнін був головою Харківської ОДА. Після свого звільнення Райнін із Блоку Петра Порошенка перейшов до партії “ОПЗЖ”, ставши одним із керівників її обласної організації. 6 грудня 2018 року Харківська облрада проголосувала за присвоєння Райніну звання “Почесний громадянин Харківської області”. У 2020 році до Харківської облради Райнін обрався як представник ОПЗЖ.

6 жовтня 2022 року під час засідання фракції “Блок Кернеса – Успішний Харків” у Харківській облради її члени ухвалили рішення виключити Святаша з фракції та застосувати щодо нього норму про імперативний мандат, що означає дострокове позбавлення його мандата депутата Харківської облради. Це рішення вступить в силу після відповідного рішення Харківської обласної територіальної виборчої комісії, яку зібрати на цей час не вдається через бойові дії.

Юрій Ларін. dumka.media

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.