Власник російської “групи Вагнера” Євгеній Пригожин, який раніше гостро критикував міністерство оборони РФ, зараз кинув виклик главі Кремля Владіміру Путіну, стверджує британська розвідка.

Як пише “Європейська правда”, про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії, опублікованому 15 червня у Twitter.

У відомстві нагадали, що 10 червня Міноборони РФ заявило, що всі “добровольчі формування”, такі як “група Вагнера”, мають підписати безпосередньо з російським оборонним відомством. Путін, виступаючи на телебаченні 13 червня, прямо підтримав цей крок.

Як зазначили у відомстві, Пригожин піддавав гострій критиці керівництво Міноборони, але покладався на авторитет Путіна.

Однак, незважаючи на коментарі Путіна, 14 червня Пригожин заявив, що “ніхто з бійців “Вагнера” не готовий знову йти шляхом ганьби. Тому вони не будуть підписувати контракти”.

“Риторика Пригожина перетворюється на виклик ширшим верствам російського істеблішменту. 1 липня 2023 року, крайній термін для підписання контрактів добровольцями, ймовірно, стане ключовою точкою у протистоянні”, – йдеться у повідомленні.

Напередодні британська розвідка повідомляла про активізацію тактичної авіації РФ на тлі контрнаступальних операцій України.

eurointegration.com.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.