У МВС створено спеціальну робочу групу для моніторингу законності виборчого процесу і роботи зі зверненнями громадян та громадських організацій, а також повідомленнями в ЗМІ і соцмережах.

Про це повідомив глава МВС Арсен Аваков на своїй сторінці в facebook.

“У цій групі задіяні штатні працівники міністерства, роботу яких координують радники міністра: Іван Стойко, Володимир Філенко, Іван Варченко, Михайло Апостол – дуже досвідчені і компетентні фахівці в питаннях проведення виборів, в момент проведення виборів принципово аполітичні і неупереджені щодо будь-якого кандидата” , – запевнив міністр.

“Для всіх, хто хоче проінформувати про факти або підозри про порушення виборчого процесу, повідомляю контакти нашої робочої групи: Телефон: 044-254-97-56 (з 8-00 до 20-00, з 1 березня по 23 квітня – цілодобово). Адреса: redactor@police.gov.ua”, – написав він.

Аваков повідомив також, що додатково в НПУ буде діяти власний моніторинг виборчого процесу, яким буде займатися Департамент оперативної підтримки Нацполіціі.

“Принцип, який ми маємо намір реалізувати в рамках цієї системи: Ви звертаєтеся із заявою про порушення виборчого процесу – ми перевіряємо. Якщо є порушення – є реакція правоохоронних органів і ЦВК”, – заявив Аваков.

pravda.com.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *