Незважаючи на виклики, з якими стикаються українці на окупованих територіях, кількість активістів руху “Жовта Стрічка» зростає щоденно. За останні дні в Мелітополі ми намалювали понад 15 графіті, розвішали понад 200 жовтих стрічок, а також наклеїли нові постери.
P.s якщо наші активісти не можуть знайти де взяти жовту стрічку, вони використовують власний одяг, перетворюють жовту футболку на 20 жовтих стрічок.
![](http://politconsultant.org/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-26_11-06-00-2-768x1024.jpg)
![](http://politconsultant.org/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-26_11-06-00-576x1024.jpg)
![](http://politconsultant.org/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-26_11-06-01-2-576x1024.jpg)
![](http://politconsultant.org/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-26_11-06-01-3-768x1024.jpg)
![](http://politconsultant.org/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-26_11-06-01-4-1024x774.jpg)
![](http://politconsultant.org/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-26_11-06-01-576x1024.jpg)