Кандидат у президенти України Володимир Зеленський заявив, що прийде на дебати, на які його запросив нинішній глава держави Петро Порошенко, але вони відбудуться на НСК “Олімпійський” 19, а не 14 квітня. Про це шоумен сказав в своєму відеозверненні на своїй сторінці в Facebook.

“19 квітня на НСК Олімпійський відбудуться мої дебати з Порошенком, де я зможу поставити йому будь-які питання”, – сказав Зеленський.

“Коли почнуться “посадки”, чому “свинарчуки” не за гратами?”, – такі перші запитання збирається Зеленський поставити Президенту.

“Я думаю, що у народу України за 5 років дуже багато питань до Порошенка, які ви не можете йому поставити, а я можу, – підкреслив шоумен.

Зеленський також звернувся до українців і закликав їх писати запитання, на які вони хотіли б почути відповідь, в коментарях.

У прес-службі Зеленського агентству не змогли ні підтвердити, ні спростувати, що таким чином він відмовився від пропозиції Порошенка провести дебати на стадіоні 14 квітня.

Напередодні та після першого туру виборів Президента 31 березня Порошенко наголошував на важливості дебатів перед другим туром виборів.

3 квітня Зеленський погодився на дебати, закликавши Порошенка провести їх у Національному спортивному комплексі “Олімпійський”.

Порошенко порадив Зеленському читати закон, у якому зазначено, що дебати проводяться між 19:00 і 22:00 19 квітня на Громадському телебаченні, але погодився зустрітися на НСК.

Дебати на Громадському телебаченні проходять за рахунок держбюджету, якщо вони також організовуються в інший час на іншому майданчику, то вони повинні фінансуватися за рахунок виборчих фондів кандидатів.

Порошенко і Зеленський висловили готовність профінансувати дебати на “Олімпійському” зі своїх фондів.

При цьому Порошенко вважає, що дебати на стадіоні не скасовують необхідності дебатування на телебаченні та має намір відвідати обидва заходи.

7 квітня Порошенко заявив, що оскільки Зеленський обрав місцем проведення дебатів НСК, то він обере дату і час, і запропонував провести їх на стадіоні о 19:00 або 20:00 14 квітня.

#дебати

Опубліковано Владимиром Зеленским Понеділок, 8 квітня 2019 р.

Як повідомляли Українські Новини, у неділю ЦВК встановила результати голосування громадян на виборах Президента 31 березня: оскільки ніхто з 39 кандидатів не набрав більше 50% голосів, то ніхто не був обраний Президентом, і на 21 квітня призначено другий тур виборів.

У другий тур вийшли два кандидати, що отримали найбільше голосів виборців у першому турі: Зеленський – 30,2% (5,7 млн громадян) і Порошенко – 15,9% (3 млн громадян).

ЦВК затвердила другий тур виборів Президента на 21 квітня і текст бюлетеня.

Раніше згідно з переданими з округів за даними електронної системи, на виборах Президента 31 березня 30,24% виборців проголосували за Володимира Зеленського, 15,95% – за Петра Порошенка, 13,40% – за Юлію Тимошенко.

Відомо, що явка виборців на виборах Президента 31 березня була вищою, ніж на попередніх виборах 2014 року.

Тимошенко не буде оскаржувати в суді результати першого туру виборів Президента 31 березня.

ЦВК вважає незаконною агітацією дискусії Зеленського і Порошенка про передвиборчих дебатах на НСК “Олімпійський” до офіційного встановлення результатів голосування в першому турі.

Після першого туру 31 березня букмекери оприлюднили ставки на вибори Президента 2019.

ukranews.com


Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.