Зеленський заявив, що сьогодні необхідно робити все можливе для зміцнення українського народу.

Президент Володимир Зеленський заявив, що підписав указ про території Росії, на яких історично проживали українці. Про це він повідомив у зверненні з нагоди Дня Соборності.

За його словами, сьогодні потрібно робити всі необхідні кроки не лише для зміцнення соборності України та народу, а й для соборності прав та свобод, а також правди про українців.

“Правди про нас і правди про нашу історію. Задля цієї мети сьогодні мною підписано указ “Про історично населені українцями території Російської Федерації”, – сказав Зеленський.

Він зазначив, що це є “поверненням правди про історичне минуле заради українського майбутнього”.

Документ поки що не опубліковано, його деталі невідомі.

  • У вересні 2021 року президент Володимир Зеленський сказав, що виступає за подвійне громадянство, але зараз зробити це складно, оскільки Росія проводить паспортизацію на тимчасово окупованих територіях.
  • 1 грудня того ж року депутати отримали на розгляд законопроєкт, який дозволить українцям набувати громадянства кількох країн.
  • 20 грудня голова фракції Слуга народу заявив: після того як Верховна Рада ухвалить законопроєкт про множинне громадянство, Кабмін домовлятиметься окремо з кожною країною.
  • На цей час законопроєкт очікує на розгляд.

Дмитро Гриниченко. news.liga.net

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.