Вже другий день поспіль президент України приймає міжнародні відзнаки.

Президент України Володимир Зеленський отримав Dutch Independence Award 2022. Церемонія заочного нагородження відбулася у ратуші нідерландського Вассенаару, повідомляє кореспондент «Радіо Свобода» в Гаазі.

Нагороду у вигляді спеціально створеної для цієї нагоди бронзової статуетки вручив президент сенату Нідерландів Ян Антоні Бройн послу України у Нідерландах Максиму Кононенку.

Премію Незалежності Нідерландів призначають людям, які «пропонують свій погляд на те, як держави мають або повинні ставитися одна до одної і які втілюють свої слова в життя. Людям, що підтримують життєздатність концепції незалежності, оновлюючи її зміст», – вказано на сайті фонду Незалежності Нідерландів. Церемонія відбулася у річницю підписання Plakkaat van Verlatinghe – декларації, якою Нідерланди проголосили себе незалежною від Іспанії країною 26 липня 1581 року.

Нагадаємо, напередодні Міжнародне товариство Вінстона Черчилля у Великій Британії відзначило президента України Премією за лідерство. За словам експрем’єр-міністра Бориса Джонсона, після початку повномасштабної війни Росії проти України Володимир Зеленський довів своє лідерство і, як Вінстон Черчилль, долає надскладні випробування й надихає своїм лідерством.

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.