У реєстрі Міністерства юстиції України з’явилася політична партія “Блок Світличної “Разом”.

Як передає Depo.Харків, в реєстрі юридичних осіб партія “Блок Світличної “Разом” з’явилася 23 квітня 2020 року.

Реєстрація партії відбулася практично відразу після того, як 13 квітня колишня голова Харківської ОДА Юлія Світлична, вигравши довибори в 179-му окрузі в Харківській області, прийняла присягу народного депутата України.

Партія Світличної має регіональні організації в більшості областей України та до перейменування називалася “Єдина сила”. Ця політична сила була створена у 2015 році. У тому ж році її лідер Володимир Нетребенко балотувався від неї до Київської міської ради, але не пройшов. У VI скликанні Верховної Ради він був помічником народного депутата Юрія Костенка.

Як керівник партії в реєстрі значиться Вікторія Шаповал, яка раніше працювала в уряді Юлії Тимошенко заступником міністра екології. До цього в секретаріаті партії “Батьківщина” Шаповал займалася зв’язками з громадськістю. Останні 2,5 року вона працювала в Адміністрації президента Петра Порошенка.

Чоловік Вікторії Шаповал Андрій раніше був заступником голови Державної судової адміністрації.

За нашою інформацією з оточення Юлії Світличної, Вікторію Шаповал і Світличну пов’язують більше 10 років дружніх відносин. Крім цього, всі члени політради партії є людьми, які, так чи інакше, пов’язані зі Світличною. В основному за попередньою роботою в Харківській області.

Незважаючи на те, що партія має представництва в багатьох регіонах, базовим для політичної сили буде саме Харківська область, де Світлична після майже трьох років роботи головою ОДА має високу пізнаваність і налагоджену комунікацію з місцевими елітами.

kh.depo.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.