7 липня 2021 року Херсон відвідали Народні депутати України від політичної партії «Європейська солідарність» Олег Синютка та Ахтем Чийгоз. Разом із лідером обласної «Європейської солідарності» Сергієм Хланем народні депутати говорили з лідерами місцевих осередків партії про проблеми в Україні в цілому та на Херсонщині зокрема, про партійне будівництво і подальші перспективи.

Олег Синютка — перший заступник голови політичної партії «Європейська Солідарність». Фракція «ЄС» потужно представлена не лише у Верховній раді України, а й у місцевих радах у Херсонській області. Відтак, у Херсоні забралось багато партійців, зокрема депутатів різних рівнів.

«Європейська солідарність» проводить важливу кадрову роботу в партії

Говорили зокрема про партійне будівництво. Наразі це дуже важливе питання для будь-якої партії, зокрема для «ЄС». Олег Синютка зазначив:

«Ми дуже щільно «почистили» партійний список Наразі ми знаємо кожного свого партійця. Більш того, ми нікого не заганяємо в партію і звертаємось до наших керівників осередків із проханням нікого в партію не заганяти. Якщо раніше ми були партією влади, яка могла набирати усіх охочих, то сьогодні ми маємо проводити кадровий відбір».

«Європейська солідарність» наразі є ключовою опозиційною силою України, а отже, має всі шанси отримати якнайбільшу підтримку: від Закарпаття до Херсона, від Одеси до Сум. Я впевнений, що ця підтримка відобразиться і в результатах виборів, які відбуватимуться на Черкащині та на Херсонщині», — наголосив Олег Синютка.

Люди бачать, що там, де є конкретні справи на користь людей, а де є просто бажання задурити людям голови, додав Народний депутат.

Сергій Хлань також зазначив, що херсонські лави «Європейської солідарності» поповнюються: лише за два місяці приріст склад 21%.

«Це перевірені люди, ми зробили повний кадровий аудит організації. Сьогодні у нас понад 890 людей. Від самого початку ми для себе поставили завдання, що у нас не може бути формальних членів партії. У нас немає такого, що представників партії просто вписують: ми приймаємо виключно тих, хто розділяє принципи партії, патріотів України. Ми не зацікавлені просто в кількісному наповненні партії — лише в якісному», — зазначив Сергій Хлань.

Хто піде кандидатом в Народні депутати на 184 окрузі

Восени на Херсонщині відбудуться вибори Народного депутата на 184 окрузі — там у 2019 році вибори виграв Ігор Колихаєв, який згодом став Херсонським міським головою, відтак, склав повноваження нардепа.

Кандидата від «Європейської солідарності» по 184 округу оберуть на праймеріз, пояснили під час зустрічі.

«Ми будемо брати участь у цих виборах. Наше завдання — об’єднати всі проукраїнські сили, — зазначив Олег Синютка.

— На Івано-Франківщині ми вже продемонстрували: для нас непринципово, аби кандидат був саме від «Євролпейської солідарності». Для нас головне, аби це був об’єднаний кандидат від усіх демократичних сил. Тому «Європейська солідарність» запропонує свого кандидата, об’єднає проукраїнські сили та запропонує людину, яка є чесною, професійною, впізнаваною і найголовніше — такою, якій можуть довіряти виборці».

Про повернення Криму

Повернення Криму — одне з головних питань зустрічі, яке лишається актуальним як для політичної сили, так і для всієї України.

«Крим треба визволяти, — зазначає Ахтем Чийгоз.

— Ми втратили частину своїх територій. Росія — агресор, який напав на нашу територію і військовим шляхом її зараз контролює. Тому, в першу чергу, ми маємо бути послідовними. За 5 років до того, як з’явилась сьогоднішня влада, багато чого робилось у напрямку деокупації Криму. Їх мали продовжити, а не вважати, що потрібні просто нові меседжи співпраці з ворогом Ці фактори сьогодні дуже сильно впливають на той стан речей, які є сьогодні».

«Європейська солідарність» — це, перш за все, люди. Саме це доводить партія подібними зустрічами, як та, що відбулась 7 липня у Херсоні.

kavun.city

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.