У компанії заявили, що вони свідомо виключають соцмережу Х із комунікацій бренду та рекламних майданчиків, «аби жодна гривня не потрапила до прибічників пропаганди ворога».

Компанія з пошуку роботи Work.ua відмовилась від використання соцмережі X. Про це у фейсбуку повідомила директорка з комунікацій Ярина Ключковська.

«Досі ми періодично використовували згаданий майданчик для поширення досліджень ринку праці в умовах повномасштабної війни та новин про санкційні списки. Проте, як компанії з патріотичними цінностями, нам точно не по дорозі з мільярдером, котрий вважає свої кровожерливі жарти дотепними, доки в Україні гинуть люди», — йдеться у заяві Work.ua.

У Work.ua зазначили, що вони свідомо виключають «Твіттер з комунікацій бренду та рекламних майданчиків, аби жодна гривня не потрапила до прибічників пропаганди ворога».

У дописі до повідомлення компанії щодо припинення використання соцмережі Ілона Маска Ярина Ключковська додала:

«Я люблю свою роботу. Я дуже люблю свою роботу. Бо тут так легко ухвалювати правильні рішення!

Годувати увагою проросійського троля ми більше не будемо, а рекламними бюджетами й поготів».

Work.ua відмовилася від платформи Х 2 жовтня — у той же день, коли американський бізнесмен, засновник компаній Tesla і SpaceХ Ілон Маск опублікував в X мем з обличчям Президента України Володимира Зеленського із підписом «Коли ти вже п’ять хвилин не просив мільярда доларів допомоги», натякаючи, нібито Україна, яка бореться з російськими загарбниками, просить надто багато коштів.

Публікація Маска спричинила масову хвилю коментарів українських та західних користувачів, які його різко розкритикували.

ms.detector.media

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.