Вакарчук не увійшов до п’ятірки лідерів.

За результатами проведення соціологічного опитування лідером президентських перегонів наразі лишається лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко. На другому місці опинився шоумен

Зеленський поскаржився на “лайномет” у ЗМІ через його можливу участь у виборах Володимир Зеленський, обігнавши президента Петра Порошенка і лідера партії “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка.

Опитування провели центр “Соціальний моніторинг”, Український інститут соціальних досліджень ім. Яременка, Київський міжнародний інститут соціології та соціологічна група “Рейтинг”.

За Тимошенко готові проголосувати 13,4% опитуваних, а за Зеленського – 7,6%. Порошенко та Гриценко мають по 7% виборців, а за ними йде опозиціонер Юрій Бойко з 6,9% підтримки.

Також до рейтингу потрапили радикал Олег Ляшко (5,7%), співак Святослав Вакарчук (4,9%), лідер партії “За Життя” Вадим Рабинович (3,5%), міський голова Львова Андрій Садовий (2,5%), лідер об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок, який не балотуватиметься у президенти (1,8%).

16,7% опитуваних не можуть відповісти, ще 3,4% голосуватимуть за інших кандидатів. 75% опитуваних точно визначилися, що голосуватимуть, а 19,5% не будуть брати участі у виборах або ж схильні до цього.

Опитування проводилося серед 13 тисяч 684 осіб від 28 вересня до 16 жовтня.

tsn.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.