Відомі харків’яни нібито займаються благодійністю та волонтерять.

Харківські бізнесмени Олександр Кацуба та Володимир Скоробагач під час війни в Україні оселилися на Лазурному узбережжі Франції.

Як передає “Думка”, про це говорить журналіст Михайло Ткач у матеріалі “Батальйон Монако 3”.

Зокрема, на Лазурному узбережжі Франції проживає колишній депутат Харківської облради від забороненої ОПЗЖ Володимир Скоробагач. Чоловік пересувається на автомобіль “Порш” із київськими номерами “КА 0101 КК”.

“Майже рік тому “Українська правда” розповіла про те, що родина Скоробагача переїхала на Кап-Фера. За інформацією джерел УП серед бізнесменів, авто має стосунок до бізнесмена і депутата Харківської облради Володимира Скоробагача. Тоді донька Скоробагача, теж харківська депутатка, повідомила, що її батько виїжджає з країни як волонтер, у справах благодійного фонду. Згодом Скоробагач таки склав депутатські повноваження і, судячи з цих кадрів, продовжує займатися благодійністю у Франції”, – зазначив Ткач.

Ще одним харків’янином, яких потрапив у сюжет “Української правди”, став підприємець Олександр Кацуба. Він із жінкою прибув до Ніцци чартером із Кишинева. По місту він переміщався на елітному автомобілі “Мерседес” із харківськими номерами “АХ 0001 YY” У 2012 році Олександр Кацуба у віці 26 років став заступником голови правління ДК “НАК Нафтогаз України”. За словами Ткача, із прізвищем родини Кацуб пов’язаний один із найбільших корупційних скандалів часів Віктора Януковича – придбання так званих” вишок Бойка”.

“У коментарі “УП” Кацуба зазначив, що виїжджав із України для закупівлі машин для ЗСУ та заїхав до дітей. Проте Кацуба не єдиний діяч часів Януковича, якого можна побачити у князівстві”, – зазначив журналіст.

У Франції на Лазурному узбережжі Ткач знайшов нардепів Сергія Льовочкіна, Григорія Суркіса, колишнього президента України Леоніда Кучму, мера Краматорська Олександра Гончаренка, розшукуваного поплічника Януковича Юрія Іванющенка, а також низку інших посадовців, бізнесменів і політиків.

Ткач зафіксував переміщення українців на чартерних літаках і на коштовних нових автомобілях за сотні тисяч доларів.

Журналіст констатував, що народні депутати, яким заборонено їздити за кордон відпочивати, продовжують їздити за кордон відпочивати.

Юрій Ларін. dumka.media

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.